Реклама

Мешканці Київщини можуть виграти грант на відкриття власного бізнесу

Мешканці Київщини можуть виграти грант на відкриття власного бізнесу

У благодійному фонді «МХП-Громаді» проводять конкурс бізнес-ідей «Роби своє». Кожен охочий може надіслати на конкурс власну ідею і виграти грант на її втілення.

Взяти участь у конкурсі можуть мешканці 11 областей України: Київської, Вінницької, Черкаської, Дніпропетровської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Сумської та Волинської.

«Вірте в себе. Подавайте заявку. Допомагайте своїй країні. Робіть Своє!», — наголошують у благодійному фонді.

Подати заявку можна до 5 травня ТУТ.

Також у межах проєкту учасники можуть пройти навчання та отримати корисні навички з написання бізнес-планів, планування доходів, витрат, бізнес аналітики і SMM.

Дізнатись додаткову інформацію можна на сайті фонду або можна поставити своє запитання на електронну пошту: [email protected].

Уперше благодійний фонд «МХП-Громаді» провів такий конкурс ще у 2016 році. Тоді він називався «Село. Кроки до розвитку» і мав на меті підтримати розвиток бізнесу в малих містах і селах України. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну конкурс змінив свою назву на «Роби своє». Його проводять для підтримки української економіки, наповнення державного бюджету, зміцнення української армії і надання підтримки малим та мікропідприємствам.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!