Реклама

Мін’юст офіційно визнав дії Києва рейдерством: за скаргою керівника КОВА Київщині повернули ділянку траси, яку привласнила столиця

Мін’юст офіційно визнав дії Києва рейдерством: за скаргою керівника КОВА Київщині повернули ділянку траси, яку привласнила столиця

Міністерство юстиції за скаргою голови Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка анулювало рішення державного реєстратора КМДА і повернуло ділянку траси Р-30 громаді селища Коцюбинське. Про це пише УНН.

Ідеться про трасу від Новобіличів до Ірпеня. Конкретно про ділянку протяжністю 5,5 кілометрів, які проходить поблизу Києва.

Власне, ця близькість, мабуть, і стала підставою для державного реєстратора Департаменту земельних ресурсів КМДА оформити право власності на землю під дорогою на Київ.

Голова КОВА Руслан Кравченко, реагуючи на такі дії, звернувся до Міністерства юстиції України зі скаргою, у якій попросив скасувати згадане рішення про державну реєстрацію землі та перевірити правомірність дій державного реєстратора. Свою позицію голова Київської ОВА мотивував тим, що частина земельних ділянок дороги Р-30 розташована на території, що підпорядковується Коцюбинському.

При цьому, остаточно межі Києва та Коцюбинського наразі не встановлені і не внесені до Держгеокадастру. Ці питання розглядаються в судах, отже державний реєстратор не мав права оформляти право власності на землю за громадою Києва.

«Рішення про держреєстрацію права власності на земельні ділянки дороги Р-30 за Київською міською державною адміністрацією ухвалені всупереч та за відсутності відповідних рішень суду щодо розмежування спірних територій. Встановлення чи зміна меж адміністративно-територіальних одиниць чи громад здійснюється виключно проєктами землеустрою, які підлягають затвердженню уповноваженими органами у встановленому законом порядку», — зазначив Кравченко.

Аргументи голови ОВА виявилися переконливими. Мін’юст своїм наказом визнав, що рішення про оформлення права власності на землю державний реєстратор КМДА ухвалив з порушенням та зобов’язав анулювати його. Виконувати наказ Мін’юсту буде Офіс протидії рейдерству.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпені відкриється виставка живопису і графіки Євгенії Харґрі «Контрасти 2024»

20 Jul 13:23

Детальніше
Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Всі новини