Міжнародні партнери допоможуть відремонтувати в Ірпені ліцей та облаштувати в кількох закладах освіти укриття

Photoeditorsdk Export

Фонд «Партнерство за сильну Україну» та компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.» допоможуть відремонтувати Ірпінський академічний ліцей та облаштувати укриття в кількох освітніх закладах Ірпінської громади. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці мер Ірпеня Олександр Маркушин.

«У рамках Меморандуму про взаєморозуміння, який ми сьогодні підписали, наші нові друзі допоможуть відремонтувати Ірпінський академічний ліцей та облаштувати укриття у низці закладів освіти. І такі домовленості – не лише на папері. Компанія уже доставила в наш Академічний ліцей будівельні матеріали для ремонту. Щиро дякую за таку оперативність та підтримку нашої громади!» – написав міський голова.

Фонд «Партнерство за сильну Україну» заснували на початку лютого ц. р. Велика Британія, Канада, США, Швейцарії та Швеція. Міжнародна консалтингова компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.» реалізовує проєкти Фонду та здійснює контроль за використанням його коштів.

Нагадаємо, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) профінансує відбудову Ірпінського ліцею №3 та облаштування 10 бомбосховищ в освітніх закладах міста. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!