На Київщині реконструюють ЦНАП, який обслуговуватиме більше 220 тисяч людей

Photoeditorsdk Export 2021 09 23t115701.975

У Білій Церкві триває реконструкція нежитлової будівлі під Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Він працюватиме у форматі «Прозорого офісу» та в перспективі обслуговуватиме більше 220 тисяч людей. Про це повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, інформує пресслужба КОДА.

«Після завершення реконструкції центр зможе охопити якісними послугами жителів Білоцерківської громади. Йдеться про понад 220 тисяч людей і ще більше 20 тисяч суб’єктів господарської діяльності. Також до нього зможуть звертатись усі жителі району, а це 443 тисячі осіб. Тож це дуже масштабний проєкт, який є важливим і для соціального, і для економічного розвитку регіону», – резюмував Василь Володін.

Підготовчі та демонтажні роботи на об’єкті вже завершили на 100%. Зараз будівельники працюють на утепленням фасаду та покрівлі, замінюють вікна, а також розпочали підсилення першого поверху.

Проєкт реалізовується в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Його вартість складає майже 93 млн грн.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!