На Київщині знешкодили вже майже 210 тисяч вибухонебезпечних предметів

photo_2023-06-13_11-40-56

На території Київської області спеціалісти знешкодили вже майже 210 тисяч вибухонебезпечних предметів. На сьогодні у регіоні ідентифіковано 17 тисяч гектарів небезпечної території. Щоб пришвидшити її розмінування Київська обласна військова адміністрація виділяє на це більше коштів. Про це інформує очільник КОВА Руслан Кравченко.

Загалом на території Київської області обстежили 4690 об’єктів, майже 2400 кілометрів доріг, 172 кілометри залізничних колій та 1504 кілометри ліній електропередач. Але на розмінування всього регіону, за словами Кравченка, потрібно ще 30-70 років.

«Ми не маємо стільки часу. Працюємо системно, робимо акцент на прискоренні темпів розмінування області. Це наш пріоритет. Основні складові цього процесу: вартісна техніка та кваліфіковані спеціалісти. Це дозволить доукомплектувати наявні підрозділи операторів протимінної діяльності та створити нові», — зазначає Руслан Кравченко.

Минулого тижня Київська обласна рада підтримала проєкт змін до програми «Захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру». Тепер програмою передбачено фінансування на розмінування Київщини. На виділені кошти будуть покращувати матеріально-технічне забезпечення операторів протимінної діяльності, проводити заходи з інформування населення, навчання тощо.

«Наша мета – безпека регіону та його жителів. А це – обстежені та очищені від небезпеки дороги загального користування, об’єкти критичної інфраструктури, землі сільськогосподарського призначення, місця перебування громадян тощо. Упевнений, заплановані заходи та тісна співпраця з усіма операторами протимінної діяльності допоможуть покращити якість і швидкість очищення нашої області від вибухонебезпечних предметів», — зазначає очільник КОВА.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірина Коляденко отримала нагороду «За сприяння війську» від Головнокомандувача Збройних Сил України

Сьогодні, 14:40

Детальніше
В Ірпінському фаховому коледжі НУБІП відкрили оновлений стадіон (відео)

Сьогодні, 11:38

Детальніше
11 жителів Ірпінської громади вже отримали сертифікати за зруйноване майно, - Олександр Маркушин

Сьогодні, 08:24

Детальніше
Ірпінська центральна міська лікарня отримала важливе медобладнання

28 вер 18:38

Детальніше
В Ірпені запрацював спортзал, у якому тренуватиме відома борчиня Ірина Коляденко (відео)

28 вер 17:14

Детальніше
У Михайлівці-Рубежівці продовжують активно будувати житло для переселенців (фото)

28 вер 16:46

Детальніше
Михайлівсько-Рубежівський СФК "Сокіл" обіграв прославлену команду ФК "Зірка" з Кропивницького (відео)

28 вер 16:07

Детальніше
В Ірпені ініціювали перейменування ще однієї вулиці

28 вер 12:30

Детальніше
Всі новини