На розвиток Коцюбинської громади додатково виділили 6 млн грн (відео)

Майже шість мільйонів гривень додатково виділила Коцюбинська селищна рада (Київщина) на потреби громади. Таке рішення прийняли депутати сьогодні на сесії. Це стало можливим завдяки збільшенню дохідної частини бюджету селища в першому кварталі цього року.

Сергій Даніш, Коцюбинський селищний голова:
«У нас усі гроші спрямовуються на комфорт у селищі. Нам потрібно в приватному секторі зробити центральну каналізацію – ми в цьому напрямку працюємо, нам треба замінити водопостачання по вулиці Шевченка – з травня місяця вже почнуться відновлювальні роботи, треба по багатьох вулицях поробити тротуари, щоб люди могли безпечно ходити».

Найбільше – понад два мільйони – спрямували на капітальний ремонт тротуару на вулицях Пономарьова і Доківській та автостоянки на перетині цих вулиць. Майже півтора мільйони виділили на реконструкцію зовнішніх мереж водопостачання по вулиці Меблевій. Один мільйон – на ремонт теплотраси по вулиці Пономарьова.

Подбали депутати про вирішення не лише комунальних проблем.

Сергій Даніш:
«До 35-х роковин аварії на Чорнобильській станції ми плануємо й відкриємо пам’ятник біля пожежної частини – навпроти нашого нового скверу на вулиці Меблевій. Гроші на цій сесії ми теж передбачили».

Окрім цього, депутати виділили матеріальну допомогу двом родинам, які постраждали під час пожежі минулого місяця. На відновлення будинків вони отримають по 125 тисяч. 

Людмила Озерянська, мешканка Коцюбинського:
«Хочу висловити подяку, по-перше, нашому голові, який простягнув руку допомоги, і кожному депутату, який сьогодні проголосував. Вони всі одноголосно проголосували, і це дуже нас підтримує».

Ірина Розвадовська, мешканка Коцюбинського:
«Дуже велика підтримка, ми дуже вдячні. Наш третій будинок постраждав найбільше, нічого не залишилося».

На завершення сесії депутати прийняли рішення про співробітництво і партнерство між Коцюбинським та Ірпенем. Із пропозицією співпраці вони звернулися також і до Києва.

Сергій Даніш:
«Ми ще працюємо з низкою іноземних міст, щоб створити побратимство, щоб була користь від цього і їм, і нам».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!