Над удосконаленням транспортної інфраструктури в Ірпені працюють чотири організації

327397647 1252877431964086 5197981753443905058 N

Стало відомо, які організації зараз працюють над покращенням транспортної інфраструктури в Ірпені. Про це розповіли на сторінці Irpin Reconstruction Summit у фейсбуці.

Зокрема, до роботи над удосконаленням транспортної інфраструктури міста залучені організації «ORESUND: транспортні рішення», «Bike City consulting», ПП “Землебудпроект” та «Ticon».

«Компанія “ОРЕСУНД” — це міжнародна команда консультантів, що займається транспортним плануванням, проєктами з підвищення безпеки дорожнього руху, оптимізації громадського транспорту, розробкою стратегічних документів. В портфоліо команди — десятки успішних втілених проєктів на замовлення Світового Банку та за підтримки GIZ і ПРООН. Зокрема планування Вокзальної площі в м. Вінниці, оптимізація системи громадського транспорту для м. Львова, аналіз норм і стандартів з безпеки дорожнього руху на замовлення Світового Банку та інші», — йдеться в повідомленні.

Над розвитком велосипедного напрямку в Ірпені працює об’єднання спеціалістів компанії “Bike City consulting”. Вона відома своїми проєктами з велоінфраструктури для Києва, Харкова, Маріуполя, Чернігова та інших українських міст. За три роки “Bike City consulting” реалізували понад 60 проєктів. Одними із найвідоміших є проєкти Бесарабської та Арсенальної площ у Києві.

«З реалізацією проєкту допомагає американська компанія Ticon, що працює в області системної інженерії, транспортного аналізу та оптимальної експлуатації інфраструктури, яка вже надала місту право користування технологією, і наразі працює над створенням команди для перших пілотних інспекцій», — додають в Irpin Reconstruction Summit.

Також, як повідомляється, на етапі розробки містобудівної документації до роботи цих трьох компаній приєднається організація з м. Рівне ПП “Землебудпроект”.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!