Нагадати всім про красу Ірпеня: товариство «Відважних» підготувало відеоролики про об’єкти міста

Photoeditorsdk Export

Група будівельних компаній «Товариство “Відважних”» запускає серію відеороликів про Ірпінь, щоб нагадати всім жителям та гостям міста про красу вулиць, площ, парків, набережної та інших добре відомих локацій міста. Першим команда “Відважних” презентувала відеоролик про найбільшу на Київщині ірпінську набережну. Про це інформує пресслужба групи.

Зазначається, що набережна вже кілька років є улюбленим місцем відпочинку та занять спортом для містян і гостей Ірпеня. Вона розташована вздовж річки Ірпінь та сполучає місто велодоріжкою з Києвом. Невдовзі будуть оприлюднені відео про всі інфраструктурні об’єкти міста.

«Ірпінь, яким він є і яким він буде. Команда товариства “Відважних” вирішила нагадати всім, яким чудовим було, є і буде місто Ірпінь. Сьогодні це вже місто-Герой Ірпінь: йому вдалося втримати оборону, тепер місто є прикладом відновлення інфраструктури. Насправді, за останні 8 років Ірпінь показав найбільшу динаміку розвитку: десятки парків, нові дитсадки, школи, медичні центри, амбулаторії, спортивні об’єкти, дитячі майданчики, нові дороги та велодоріжки», – зазначив СЕО товариства «Відважних» Володимир Карплюк.

«Товариство “Відважних” – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк. З 2010 року колектив “Відважних” побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній “Відважних” створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «Central House» тощо. Наразі ТОВ «Відважних» здало в експлуатацію ЖК «Novator Irpin» та розпочало вручення документів про право власності у ЖК «Burgundia», що також розташований в Ірпені», – зазначає пресслужба.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!