Національна служба здоров’я платитиме Ірпінській лікарні за лікування пацієнтів із COVID-19 (відео)

Оновлене інфекційне відділення Ірпінської центральної лікарні оцінили у Національній службі здоров’я і погодили підписання ще одного пакета медичних гарантій. Тепер за стаціонарне лікування пацієнтів із COVID-19 заклад додатково отримуватиме понад 3 млн грн щомісяця.

У першу чергу ці кошти підуть на заробітні плати медикам, які працюють із хворими на коронавірус, каже головний лікар Антон Довгопол.

Антон Довгопол, директор КНП «Ірпінська центральна міська лікарня»:
«Це дасть нам змогу додатково отримати фінансування: в розрізі одного місяця до кінця року це 3 мільйони 20 тисяч гривень, що дозволить у повному обсязі виплатити всім працівникам (а їх 48), які задіяні в роботі з пацієнтами з COVID-19, 300% заробітної плати. Плюс дасть можливість матеріального покращення (медикаменти, розчини, витратні матеріали) — дасть змогу додатково ще витрачати помісячно мільйон для того, щоб забезпечити якісну медичну допомогу нашим громадянам, усім, хто цього потребує».

У рамках медичної реформи Ірпінська лікарня вже уклала з Національною службою здоров’я договори на вісім пакетів медичних гарантій, а це — 9 мільйонів гривень надходжень у бюджет закладу щомісяця. До кінця року планують підписати договори на ще п’ять пакетів.

Антон Довгопол:
«Ми закупили на 4,5 мільйони гривень обладнання в наше поліклінічне відділення, яке вже з 1 червня буде консультативно-діагностичним поліклінічним відділенням для дорослого населення (відповідно до вимог чинного законодавства). Це дасть нам змогу доукласти ще три пакети — це колоноскопія, фіброгастродуоденоскопія, бронхоскопія (ми купили відеокомплекс); плюс ми провели аудит нашого медичного закладу, який дав нам можливість у швидкому темпі пропрацювати ще два додаткових пакети — це амбулаторна психіатрична допомога й амбулаторна допомога пацієнтам із туберкульозом».  

Нагадаємо, інфекційне відділення Ірпінської центральної лікарні капітально відремонтували всього за три тижні. 70% фінансування для цього надали місцеві підприєм