Реклама

Негреша: «Ірпінь став, є і буде прикладом ефективного та швидкого розвитку для всіх міст України»

Негреша: «Ірпінь став, є і буде прикладом ефективного та швидкого розвитку для всіх міст України»

До початку повномасштабної війни Ірпінь був прикладом швидкого й ефективного розвитку для інших українських міст, і залишиться таким і надалі. Про це заявив в інтерв’ю інтернет-виданню «Київщина 24/7» керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша.

«Ірпінь став, є і буде прикладом ефективного та швидкого розвитку для всіх міст України. Вірю, що наше місто стане ще й яскравим прикладом у процесі відновлення деокупованої території», – сказав він.

Негреша наголосив, що в довоєнний період управлінська команда Ірпеня зуміла збільшити бюджет розвитку міста у 55 разів. Коштом міського бюджету було відкрито 7 освітніх закладів, 7 амбулаторій сімейної медицини, відремонтовано понад 70 доріг, облаштовано 18 зелених зон, придбано 70 одиниць комунальної техніки, запущено 15 нових свердловин питної води, реконструйовано десятки прибудинкових територій тощо.

«Розвиток міста став можливим завдяки формуванню дієвої команди, яку започаткував у 2014 році міський голова Ірпеня Володимир Карплюк. Наразі він очолює Інвестиційну раду Ірпеня та разом з нинішнім мером Олександром Маркушиним і народним депутатом України Сергієм Тарутою – Фонд відновлення Ірпеня. Ірпінь – той випадок, коли ексмер та нинішній мер є однією командою, яка щодня працює в інтересах громади», – підкреслив керуючий справами виконкому.

Він відзначив, що робота ірпінської мерії організована на серйозній науковій основі.

«У 2016 році я здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук, [захистивши дисертацію] на тему «Адміністративно-правове забезпечення Апарату Верховної Ради України». Розуміння з наукової точки зору побудови роботи апарату українського парламенту дало мені можливість організувати ефективну роботу апарату виконавчого комітету Ірпінської міської ради», – розповів Дмитро Негреша.


Підписуйтеся на
 Telegram-канал ITV  актуальні новини Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!