Реклама

Одразу дві ірпінчанки вийшли у фінал всеукраїнського конкурсу краси

57411791 824180117945563 3356503687554924544 N

Дві мешканки Ірпеня боротимуться за перемогу в загальнонаціональному конкурсі «Краса країни – 2019».  Для участі у фіналі Ірину Карпенко, Олену Самойленко та ще 13 учасниць обрали шляхом онлайн голосування, яке тривало з 20 березня до 25 квітня.

Вже 14 червня ірпінчанки Ірина Карпенко та Олена Самойленко візьмуть участь у великому фіналі загальнонаціонального конкурсу «Краса країни-2019», який відбудеться на сцені Київського національного академічного театру оперети. Зараз усі фіналістки проходять підготовку до конкурсу, відвідуючи тренінги, семінари, салони краси, танцювальні студії тощо.

«Це якась нова сторінка мого життя, де б я хотіла побачити і подивитися на себе з іншої сторони. Пригадати, що я жінка, що я мама, що я – тендітна, що у будь-якому віці можна почати робити таке, що приносить саме тобі задоволення», — зазначила Ірина Карпенко.

А Олена Самойленко, відповідаючи на запитання, чому вирішила взяти участь у конкурсі наголосила: «Кожна жінка хоче, хай не кожного дня, але іноді чути красиві слова – що ти гарна, що ти розумна, що ти можеш багато чого досягти в житті. Це приємно і хочеться відчувати підтримку людей, які поруч».

Попри те, що 15 фіналісток уже визначені, голосування за претенденток на корону триває. За умовами конкурсу у суперфіналі народні голоси та оцінки фахового журі підсумують і за цими результатами оголосять переможницю. Кошти, отримані від голосування, будуть спрямовані на закупівлю обладнання для дитячої онколікарні.

Такий конкурс в Україні проходить уперше. Організувала його Перша Віце Місіс Земна куля 2018 Ірина Келлер.

Підтримати Ірину Карпенко та Олену Самойленко можна, проголосувавши за них на сайті конкурсу «Краса країни – 2019» https://krasakrainy.com/final.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама