Олександр Маркушин доручив розробити план дій на випадок другої хвилі коронавірусу (відео)

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Для мене принципово, щоб ми сьогодні вирішили питання адресної допомоги нашим містянам — тим людям, які цього потребують і знаходяться в зоні ризику. Це, по-перше, люди з інвалідністю, це люди, які не можуть самостійно пересуватися, це багатодітні родини і люди похилого віку».

Перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин доручив управлінню праці та соціального захисту розробити спільний план дій із волонтерським штабом Ірпеня на випадок другої хвилі коронавірусу.

Олександр Маркушин:

«Прошу волонтерський штаб та представників Територіального центру соціального обслуговування зробити єдину базу тих людей, які будуть потребувати нашої допомоги. За два тижні треба зробити цю базу, і ви повинні мені її показати. Домовилися?»

Антон Головенко, голова громадської ініціативи «Не будь байдужим»:

«У нас якраз зараз є час для того, щоби провести зустрічі з нашими колегами — благодійниками, волонтерськими організаціями, обговорити план дій та об’єднатися навколо нашого Терцентру, щоб зробити його більш мобільним, більш дієвим та сучасним».

Територіальному центру така волонтерська підмога доречна, бо у випадку посиленого карантину він не в змозі охопити всі соціально незахищені категорії, які потребуватимуть допомоги.

Ірина Яблонська, т. в. о. начальника управління праці та соціального захисту населення:

«З прийняттям нового закону “Про соціальні послуги”, який вступив у дію з січня місяця, на жаль, багато громадян втратили можливість безкоштовного обслуговування. Також на даний час ми не можемо охопити малозабезпечені сім’ї, одиноких матерів, багатодітні сім’ї, людей із інвалідністю та багато інших категорій, які також потребують додаткової уваги, турботи та допомоги».  

До ймовірної другої хвилі коронавірусу має бути готова й протиепідемічна амбулаторія на Михайлівській. Відповідне доручення отримав керівник первинної ланки медиц