Олександр Маркушин перевірив хід будівництва дитячого садка у Стоянці (відео)

Будівництво дитячого садочка в мікрорайоні Стоянка в Ірпені на Київщині вже наближається до завершального етапу. Сьогодні будівельний майданчик відвідав перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин. На робочій нараді з підрядниками та представниками комунальних служб він звернув увагу на важливі моменти ходу будівництва, зокрема, підведення комунікацій.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Уже зроблена тепломережа? Чого ми чекаємо? Можна робити і трубу теплопостачання в садок, щоби час не втрачати. Нам треба відкрити восени цей сад. Усе, крапка».

Олександр Маркушин закцентував увагу і на безпеці дітей. Заради цього лінію електропередач, яка тут проходила раніше, винесли за межі території садочка. А лампи LED-освітлення вирішили ставити потужніші.

Олександр Маркушин:
«П’ятдесятки для садочка — буде темно, особливо в зимовий період, коли рано темніє, і діти не вийдуть. Міняємо їх на сотку. Почули».

Не оминули й питання водопостачання. Садочок матиме свою автономну міністанцію очищення води, про яку вже домовилися з компанією «Ecosoft». Свердловина теж буде своя. Вона буде закритого типу. Зараз вирішують, щоб розмістити її в правильному місці.

Олександр Маркушин:
«Що треба для свердловини? Її обслуговування. Щоб під’їжджав кран і міг підіймати й опускати свердловину. Якщо посередині зробити, вони не зможуть її обслуговувати. Або заїдуть краном і поламають усю ФЕМку».

Особливу увагу приділили й харчоблоку садочка.

Олександр Маркушин:
«Витяжка повинна бути потужна. Чому? Бо в садочках завжди, як заходиш, є запах їжі, щось смажать. Щоби цього не було в нових садочках, треба робити її потужну й дуже якісну. Домовились?»

Загалом будівельники зазначають, що проблем із зведенням дитсадка немає. Усі роботи відбуваються згідно з графіком.

Іго