Олександр Маркушин – про розподіл бюджету розвитку Ірпінської ОТГ на 2021 рік (відео)

Сьогодні, 22 грудня, виконавчий комітет міської ради погодив проєкт бюджету Ірпінської територіальної громади (Київщина) на 2021 рік.

Під час засідання міський голова Олександр Маркушин розповів, на які найбільші проєкти, заплановані на наступний рік, передбачені кошти в бюджеті розвитку громади:

«Ми будемо виділяти 15 млн грн на продовження будівництва нашого медичного центру. Виділятимемо кошти на закінчення робіт у школі №1 – ремонти в спортзалі, на 3-му й цокольному поверхах (новозбудованого корпусу – ред.). На цокольному поверсі буде велике позашкілля з окремим входом – ми переведемо туди Центр позашкільної освіти з приміщення біля виконкому. Профінансуємо завершення будівництва станції очищення і знезалізнення питної води на вул. Чехова, яка забезпечуватиме 75% нашого міста – буде в нас вода високої якості. Закладаємо кошти на проєктування дороги між Козинцями та Михайлівкою-Рубежівкою. Це наша громада, і ми повинні мати нормальне сполучення, бо їздити через Немішаєве – це неправильно, а зараз є тільки польова дорога. Закладаємо кошти на проєктування дитсадка на перехресті вулиць Київської й Університетської, на проєктування корпусу початкової школи в ліцеї №3 на вул. Северинівській. Будемо закладати 20% фінансування садочка, який добудовується в Михайлівці-Рубежівці. 70% фінансує область, 10% – сільська рада і 20% повинен був профінансувати район. Але райони змінилися, в Бучанському районі фінансування – нуль, тому 20% лягає на наш бюджет. Іншого варіанту немає, і ми повинні цей садочок наступного року відкрити. Ще в нас буде проєктування добудови корпусу школи в Козинцях зі спортивним залом».

За словами мера, частково розподіл коштів бюджету розвитку буде затверджено на сесії міськради 24 грудня, решту будуть розподіляти і затверджувати вже в лютому 2021 року.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінці можуть подавати в міськраду документи на демонтаж зруйнованих приватних будинків

Сьогодні, 19:29

Детальніше
Не мистецтвом єдиним: скульптор Озеровський допоміг Ірпеню сонячними електростанціями (відео)

Сьогодні, 18:19

Детальніше
Ірпінь і мексиканське місто Тлахомулько стали побратимами

Сьогодні, 17:08

Детальніше
Актову залу Ірпінської школи №1 розписали квітами з картини Володимира Сидорука (відео)

Сьогодні, 16:23

Детальніше
У Києві судять завідувача кладовища КП «Буча Сервіс», якого окупанти поставили «старостою» села

Сьогодні, 14:54

Детальніше
Вихованець Ірпінської ДЮСШ здобув срібло на змаганнях із велоспорту в Німеччині

Сьогодні, 12:48

Детальніше
Завод «Кристал М» у Горенці відновив зруйноване виробництво і допомагає Ірпеню (відео)

Сьогодні, 10:29

Детальніше
Олександр Маркушин привітав із професійним святом працівників Податкового університету (фото)

03 жов 20:09

Детальніше
Всі новини