Перезавантаження Ірпінської молодіжної громадської ради (відео)

В Ірпені відбулося засідання молодіжної громадської ради при міському голові. На порядку денному – перезавантаження.

Оля Хринюк, в. о. голови Ірпінської молодіжної громадської ради:
«Після карантину ми хочемо запустити нашу роботу з новою силою, набрати нових учасників, також залучити студентство. Зовсім незабаром у нас буде запущено анкету, і будь-хто бажаючий, активна молода людина зможе потрапити до нас у склад Молодіжної ради».

Анкета для майбутніх учасників з’явиться найближчим часом на офіційній сторінці Ірпінської молодіжної ради у фейсбуці та інстаграмі. Заповнити її та долучитися до нового складу ради можуть усі охочі віком до 35 років.

Оксана Нечитайло, депутатка Ірпінської міської ради від партії «Нові Обличчя», членкиня молодіжної громадської ради:
«Хотілося б, щоб ми в цьому складі змогли масштабувати нашу організацію для того, щоб залучити представників молоді з громадських організацій, з різних професійних груп».

Робота в Молодіжній громадській раді не тільки цікава, а й дає її членам навіть певні привілеї. Наприклад, допомогу в пошуку роботи.

Петро Левчук, керівник Ірпінського міського центру зайнятості:
«Основний акцент, як я бачу, будемо саме робити на працевлаштуванні молоді, активних наших членів. У нас є певні домовленості з великими ринкоутворюючими роботодавцями Ірпінського регіону, і я думаю, що ми будемо спочатку відправляти на стажування з подальшим працевлаштуванням».

Ще однією гарною новиною є перспектива співпраці Молодіжної ради зі студентським самоврядуванням Університету Державної фіскальної служби України. Це дасть можливість усім амбіційним студентам проявити себе та реалізувати нові ідеї.

Іра Панченко, учасниця студентського самоврядування Університету ДФС України:
«Я вірю і знаю, що студенти нашого Університету будуть тільки «за», коли почують, що в нас набирають у склад ІМГР нових членів. Я закликаю всіх: ми чекаємо саме на тебе і нам потрібен саме ти!»  

Заявки на участь у роботі Молодіжної ради прийматимуться до 29 березня. Після цього кандидати представлять своє бачення розвитку ради, потім оберуть нового керівника. А учасники розділяться за напрямками, щоб охопити як можна більше сфер діяльності та зробити Ірпінь ще кращим.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!