Під час рейду в Ірпені виявили 23 правопорушення – поліція підбила підсумки (відео, фото)

294195101 411336964363959 51362136669008456 N

У ході безпекових заходів, проведених в Ірпені силами правоохоронців і добровольчого формування громади, було виявлено 23 правопорушення. Про це повідомило Головне управління Національної поліції в Київській області.

«Правоохоронці здійснили заходи перевірки на блокпостах, залучили автопатрулі та піші наряди, кримінальний блок, превенцію, кінологів, вибухотехніків, спецпризначенців… Перевірили більше тисячі осіб, у тому числі власників зброї та раніше судимих, а також понад 940 транспортних засобів. Загалом за вечір задокументували 23 правопорушення, серед яких – незаконне поводження зі зброєю, наркозлочини, керування напідпитку; виявили чотири підпільні гральні заклади», – йдеться в повідомленні.

У поліції зазначають, що «такі відпрацювання спрямовані на отримання оперативної інформації щодо діяльності ДРГ, колаборантів, а також злочинів загальнокримінальної спрямованості».

«Зазвичай під час таких відпрацювань ми знаходимо вибухівку, наркотики, зброю. Виявляємо людей, які переховуються від слідства або суду. Головна ж мета відпрацювання – зробити життя громадян безпечнішим та зібрати аналітичну інформацію, яка допоможе нашим військовим зміцнити оборону Київської області та міста Києва», – пояснив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Учасників відпрацювання супроводжувала знімальна група телеканалу «1+1».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!