Реклама

Підлітки в Ірпені підривали петардами сміттєві урни

Підлітки в Ірпені підривали петардами сміттєві урни

Компанія ірпінських підлітків розважалася, кидаючи петарди в сміттєві урни. Про це сьогодні, 6 січня, розповіла на своєму сайті «Муніципальна варта».

«Компанія з трьох підлітків віком 11–13 років бавилася піротехнікою — кидали петарди. Для більшого ефекту петарди закидали до сміттєвих урн, через що у деяких із них відірвалося дно. Інцидент був зафіксований камерами відеоспостереження «Муніципальної варти», – йдеться в повідомленні.

Небезпечні розваги відбувалися, зокрема, на набережній, яка є рекреаційною зоною.

«Виїхавши на місце події, екіпаж групи швидкого реагування «Муніципальної варти» застав цю компанію неповнолітніх хлопчиків неподалік АЗС по вул. Підгірній. Інспектори провели бесіду з дітьми, розказали, які наслідки може мати необережне поводження з петардами для їхньої ж безпеки. Також установили особи цих дітей і повідомили про випадок батьків та викликали поліцію. Оскільки ніхто з бешкетників не досяг 16-тирічного віку, за вчинення адміністративного правопорушення інспекторами «Муніципальної варти» були складені адмінпротоколи стосовно батьків кожної дитини за ст. 152 КУпАП, п. 1.37 Правил благоустрою Ірпеня «Пошкодження елементів благоустрою», – зазначається в повідомленні.

У «Муніципальній варті» наголошують, що «скільки б не точилися суперечки навколо безпечності піротехніки, вона користується все більшим попитом, тим більше що проблеми придбати піротехніку немає — продавці часто продають небезпечний товар навіть дитині».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!