Реклама

Поліцейські здійснили мрію юної ірпінчанки

Поліцейські здійснили мрію юної ірпінчанки

Працівники Ірпінського відділу поліції (Київська область) дали змогу особливій дитині втілити свою мрію спробувати себе в ролі поліцейського. Про це повідомляється на сторінці підрозділу в соцмережі.

«Всі ми з вами зараз дорослі люди, маємо сім’ю, роботу, та будучи дітьми, загадували бажання, задували на дні народження свічки та уявляли собі майбутнє, мріючи стати супергероєм, рятівником чи навіть поліцейським. За ініціативою очільника поліції Ірпінського регіону Олега Петренка спільно з інспекторами з ювенальної превенції поліцейські здійснили мрію дитини з особливими потребами! Весела, щира, добра та активна дівчинка Вероніка, 2007 р. н., завітала до відділу поліції, де особисто познайомилася з його керівником та з роботою правоохоронців. Дівчинка отримала в подарунок та одразу ж одягнула справжню форму поліцейського, а також мала змогу покататися в службовому автомобілі», – розповідається в дописі.

«Чи бачили ви колись, як світяться від щастя дитячі оченята? Саме такі моменти надихають поліцейських працювати над собою, ставати кращими та пишатися роботою правоохоронця», – додали автори повідомлення.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!