Реклама

Поліція викрила мережу підкупу виборців в Університеті ДФС в Ірпені (фото, відео)

Поліція викрила мережу підкупу виборців в Університеті ДФС в Ірпені (фото, відео)

Слідче управління поліції Київщини спільно з прокуратурою області викрило мережу підкупу виборців, яку організував командир (керівник курсу) одного з факультетів розташованого в Ірпені Університету державної фіскальної служби України. Про це повідомив відділ комунікації поліції області.

«Встановлено, що за вказівкою командира, яку він виклав у мобільному додатку, курсанти повинні були прийти до виборчої дільниці 25 жовтня за місцем проживання, а саме на одну з дільниць міста Ірпінь, і віддати свої голоси за відповідних кандидатів у депутати від певної політичної партії. Для цього курсанти отримали в рази більше грошове забезпечення, ніж передбачено законодавством. Вартість одного голосу становила понад півтори тисячі гривень», – йдеться в повідомленні.

За інформацією мас-медіа, йдеться про кандидатів від партії «Наш край».

26-річному зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 160 (підкуп виборців) Кримінального кодексу України. Йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до семи років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на п’ять років.

Правоохоронці проводять слідчі дії щодо встановлення кола осіб із числа посадовців вишу, причетних до організації підкупу виборців.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!