Президент парламенту Норвегії: «Росія думала, що виграє війну за тиждень. Путін не зміг цього зробити завдяки таким героїчним людям, як ірпінці» (відео)

Photoeditorsdk Export (3)

Місто-герой Ірпінь відвідала делегація Норвегії на чолі з Президентом парламенту Масудом Гаракхані. Біля зруйнованого житлового комплексу «Ірпінські липки» на вул. 11-та лінія мер Ірпеня Олександр Маркушин розповів гостям про героїчну оборону міста від рашистів та про сьогоднішній день громади.

Масуд Гаракхані пообіцяв підтримувати Україну, поки вона не переможе.

Масуд Гаракхані, Президент Стортингу Королівства Норвегія:
«Росія думала, що після того, як розпочне війну в Україні, зможе виграти її за тиждень. І Путін не зміг цього зробити завдяки таким героїчним людям, як ірпінці. Народ України показує неймовірну хоробрість. І ми маємо допомогти Україні виграти цю війну, зупинити російську агресію й насильство».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Усі своїми очима побачили, що натворили російські війська. Ми розповідали, як по-варварськи знищували наше місто. І вони прониклися всіма цими розповідями, цими подіями. Я впевнений, що далі в Європі вони будуть нести цю правду, яку побачили на свої очі. А для нас це найголовніше – щоби весь цивілізований світ побачив злочини Російської Федерації».

Також мер Ірпеня розповів гостям, як місто укріплює свої оборонні рубежі на випадок повторного наступу агресора.

Олександр Маркушин:
«Ми не розслабляємося і разом із військовими будуємо нові, більш досконалі рубежі оборони нашого міста, бо на сьогоднішній день наша Україна воює».

 
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!