Реклама

Приірпіння залишається в «помаранчевій» епідемічній зоні

Приірпіння залишається в «помаранчевій» епідемічній зоні

Наступного тижня в Україні діятимуть лише «помаранчевий» і «червоний» епідемічні рівні. Територія Ірпінської громади (Ірпінь, Михайлівка-Рубежівка, Козинці й Діброва), а також Гостомель, Ворзель, Коцюбинське та Буча залишаються в «помаранчевій» зоні. Таке рішення ухвалила сьогодні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки залишається також у Києві, проте в Міністерстві охорони здоров’я наголошують, що столиця опинилися на межі з «червоною зоною».

У Київській області «червоний» епідрівень діятиме в містах Фастів, Васильків, Обухів, Переяслав та в Обухівському, Баришівському, Кагарлицькому й Миронівському районах.

Нагадаємо, правила «помаранчевої зони» зобов’язують перебувати в громадських будівлях у масці чи респіраторі, перевозити пасажирів у громадському транспорті лише на місцях для сидіння. У масових заходах може брати участь не більше 20 осіб. Забороняється робота закладів розміщення (хостелів, туристичних баз тощо — крім готелів), спортзалів, фітнес-центрів і закладів культури, планові госпіталізації, прийом нових змін у дитячі табори, відвідування закладів освіти, якщо на самоізоляції перебувають понад 50% їхніх учнів (вихованців) та персоналу. Ресторани та інші заклади громадського харчування зачиняються не пізніше 22:00, спортивні заходи проводяться без глядачів. Також забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку. Біля входу до закладів чи в місця, де проводяться якісь заходи, потрібно розміщувати інформацію про можливу кількість відвідувачів.

Нагадаємо, відповідно до закону, ухваленого сьогодні Верховною Радою, за перебування в громадських будівлях і в транспорті без одягнених захисних масок чи респіраторів, а також за неправильне носіння цих засобів захисту відтепер каратимуть штрафом.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!