Ремонт дороги й прокладання зливової каналізації: в Ірпені перекриватимуть рух

photoeditorsdk-export - 2021-09-03T152841.905

Наступного тижня в Ірпені на два місяці закриють для транспорту вулицю Технологічну, яку будуть ремонтувати, та на той же період заборонять в’їзд на територію житлового комплексу «Грін Ярд». Крім того, в суботу на один-два дні перекриють рух транспорту на перехресті вулиць Соборної й Садової, де прокладатимуть зливову каналізацію. Такі рішення були ухвалені сьогодні на засіданні виконавчого комітету міської ради.

«На перехресті вулиць Соборної й Садової треба врізати зливову каналізацію. Проколом це неможливо зробити – там багато комунікацій, потрібно повністю розривати асфальтне покриття. В суботу ми плануємо перекрити рух на цьому перехресті на один день. Ми плануємо, що підрядник закінчить роботи за суботу, але про всяк випадок даємо дозвіл на суботу та неділю. Потім, звичайно, це перехрестя буде повністю асфальтуватися», – зазначив під час засідання виконкому міський голова Олександр Маркушин.

При цьому він зауважив, що незабаром розпочнеться капітальний ремонт ділянки вулиці Садової від Соборної до Української.

«Багато є питань з приводу того, що вулиця Садова чомусь не ремонтується до вулиці Української. Так, ямковий ремонт там не робився, оскільки вона стоїть у нас у плані капітального ремонту. Тільки-но закінчимо за декілька тижнів вулицю Соборну, одразу переходимо на Садову. Робимо розширення для поздовжнього паркування. Усі комунікації там замінені. Будемо планувати до середини жовтня закінчити повністю й вулицю Садову», – розповів мер.

«Друге питання – перекриття заїзду на територію «Грін Ярда». На наступному тижні ми повністю закриємо вулицю Технологічну на два місяці, і весь транспорт, який їде з Ворзеля, з Бучі, з Немішаєвого, з Варшавської траси через Ірпінь, буде їхати через «Грін Ярд». 10 тисяч автомобілів піде їхніми прибудинковими територіями. Це буде дискомфорт, колапс і пробка. Тому на той час, поки буде ремонтуватися вулиця, ми перекриваємо заїзд із Технологічної. Ми провели зустріч із громадою, всі люди це підтримали. А в них є альтернативний виїзд на Новооскольську», – пояснив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!