Реклама

Ремонт дороги й прокладання зливової каналізації: в Ірпені перекриватимуть рух

Ремонт дороги й прокладання зливової каналізації: в Ірпені перекриватимуть рух

Наступного тижня в Ірпені на два місяці закриють для транспорту вулицю Технологічну, яку будуть ремонтувати, та на той же період заборонять в’їзд на територію житлового комплексу «Грін Ярд». Крім того, в суботу на один-два дні перекриють рух транспорту на перехресті вулиць Соборної й Садової, де прокладатимуть зливову каналізацію. Такі рішення були ухвалені сьогодні на засіданні виконавчого комітету міської ради.

«На перехресті вулиць Соборної й Садової треба врізати зливову каналізацію. Проколом це неможливо зробити – там багато комунікацій, потрібно повністю розривати асфальтне покриття. В суботу ми плануємо перекрити рух на цьому перехресті на один день. Ми плануємо, що підрядник закінчить роботи за суботу, але про всяк випадок даємо дозвіл на суботу та неділю. Потім, звичайно, це перехрестя буде повністю асфальтуватися», – зазначив під час засідання виконкому міський голова Олександр Маркушин.

При цьому він зауважив, що незабаром розпочнеться капітальний ремонт ділянки вулиці Садової від Соборної до Української.

«Багато є питань з приводу того, що вулиця Садова чомусь не ремонтується до вулиці Української. Так, ямковий ремонт там не робився, оскільки вона стоїть у нас у плані капітального ремонту. Тільки-но закінчимо за декілька тижнів вулицю Соборну, одразу переходимо на Садову. Робимо розширення для поздовжнього паркування. Усі комунікації там замінені. Будемо планувати до середини жовтня закінчити повністю й вулицю Садову», – розповів мер.

«Друге питання – перекриття заїзду на територію «Грін Ярда». На наступному тижні ми повністю закриємо вулицю Технологічну на два місяці, і весь транспорт, який їде з Ворзеля, з Бучі, з Немішаєвого, з Варшавської траси через Ірпінь, буде їхати через «Грін Ярд». 10 тисяч автомобілів піде їхніми прибудинковими територіями. Це буде дискомфорт, колапс і пробка. Тому на той час, поки буде ремонтуватися вулиця, ми перекриваємо заїзд із Технологічної. Ми провели зустріч із громадою, всі люди це підтримали. А в них є альтернативний виїзд на Новооскольську», – пояснив Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпені відкриється виставка живопису і графіки Євгенії Харґрі «Контрасти 2024»

20 Jul 13:23

Детальніше
Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Всі новини