Російські окупанти надіслали погрози Олександру Маркушину

Imgonline Com Ua Resize Bfas2tbgje 1 1

Учора Ірпінський міський голова Олександр Маркушин отримав повідомлення від окупантів з погрозами життю та здоров‘ю та фактичною вимогою повної здачі Ірпеня. Про це мер міста повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Учора о 17:58 отримав повідомлення від окупантів з погрозами моєму життю та здоров‘ю та фактичною вимогою повної здачі Ірпеня. Мене дивує, що ці потвори досі не зрозуміли — Ірпінь не здається, Ірпінь не продається, Ірпінь б‘ється! Роблю окупантам зустрічну публічну пропозицію — протягом 24 годин покинути територію Ірпінської громади і зберегти життя та здоров‘я кількох тисяч російських солдат-строковиків, яких вдома чекає мама, сестра, дочка, бабуся, кохана. Повертайтеся в росію, а жінок Ірпінської громади я привітаю й без Вас», — написав Олександр Маркушин.

275562054_381787240613022_2034189048492831022_n

Нагадаємо, учора з ірпінського мікрорайону Романівка знову евакуювали мирних жителів. «Відправляємо вже шостий автобус з мирними жителями. Евакуація продовжується. Поки ми всіх не вивеземо, будемо проводити евакуацію», — додав мер Ірпеня.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!