Реклама

Спортивна громада Ірпеня відсвяткувала Всеукраїнський день фізичної культури і спорту

Спортивна громада Ірпеня відсвяткувала Всеукраїнський день фізичної культури і спорту

Секрет незламності Ірпеня іще й у його спортивному характері. Традиційно у другу суботу вересня спортивна громада проводить заходи з підтримки фізичної культури. Цьогоріч до географії свята доєдналася і громада Михайлівки-Рубежівки.

Це не просто слова: Ірпінь – місто чемпіонів. Титули переможців всеукраїнських і міжнародних змагань дуже часто отримують ірпінські боксери, регбісти, спортсмени з усіх видів єдиноборств, танцювального спорту. Активно розвиваються ігрові види — зокрема футбол, волейбол, гандбол.

photo_2023-09-10_15-24-30
photo_2023-09-10_15-24-19

Лише тільки у дитячій юнацько-спортивній школі тренуються сотні вихованців, при цьому функціонують десятки спеціалізованих клубів, тренувальних комплексів тощо. Можливо тому Ірпінь завоював неофіційний титул спортивної столиці Київщини.

Ось і цьогоріч cпортивне свято зібрало велике коло шанувальників, а глядачі могли насолодитися майстерністю майбутніх олімпійців із різних видів спорту. Приємним сюрпризом стало привітання з днем народження спортивної легенди, всесвітньовідомого самбіста та бійця змішаного стилю — Ярослава Амосова.

Отже, свято вдалося! І не дивно, якщо після такого драйвового дня число прихильників здорового способу життя в Ірпінській громаді зростатиме, підтверджуючи тезу про місто незламності і спортивної слави.

photo_2023-09-10_15-24-20
photo_2023-09-10_15-24-25
photo_2023-09-10_15-24-21

До відома. З початком російської агресії українська зірка змішаних єдиноборств та чемпіон всесвітньовідомого бійцівського промоушену Bellator Ярослав Амосов поставив на паузу свою професійну кар’єру. Замість захисту титулу він пішов захищати рідний Ірпінь від російської навали у лавах територіальної оборони. За силу та міць на рингу Ярослава прозвали Динамо-машиною. На війні побратими охрестили його Байрактаром. Свій чемпіонський пояс Амосову довелося відстоювати і поза майданчиком для боїв за правилами. Українець визволяв рідне місто від загарбників, а його нагорода знаходилась у підвалі будинку, куди її заздалегідь сховала мати спортсмена.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!