Студенти Податкового університету вважають найбільш прийнятним у воєнний час дистанційне навчання

Photoeditorsdk Export 60

Студенти Державного податкового університету вважають найбільш прийнятною в умовах воєнного стану дистанційну форму навчання. Про це свідчать результати опитування щодо організації освітнього процесу у виші в першому семестрі 2022–2023 навчального року.

Усього в опитуванні взяли участь 1223 студенти другого – п’ятого курсів, що становить 40% від усього контингенту. Серед опитаних найбільше представників Навчально-наукового інституту права, Факультету податкової справи, обліку та аудиту й Факультету фінансів та цифрових технологій, найменше – здобувачів освіти ННІ економічної безпеки та митної справи.

Студентам пропонували відповісти на запитання щодо найбільш прийнятної форми навчання в першому семестрі (починаючи з 1 серпня). Відповіді різнилися: прихильники були і в дистанційної, і в аудиторної, і в змішаної, і в заочної форм. Але більшість – 83,7% – схиляється до дистанційного навчання.

За словами в. о. ректора університету Валентини Унинець-Ходаківської, студентська думка є важливим чинником при ухваленні будь-яких рішень. «Студоцентризм, урахування потреб і пропозицій здобувачів освіти – пріоритет для університету. Ми обов’язково врахуємо думку студентів. Крім цього, проаналізуємо думку директорів інститутів та факультетів», – наголосила очільниця вишу.

У ДПУ зазначають, що університет систематично проводить опитування студентів із різних важливих питань.

                                                                                                        
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!