Тариф на тепло для населення в Ірпені не збільшуватимуть (відео)

teplo1400_5f5a414d51fd9

Незважаючи на зростання ціни газу майже на 40%, тарифи на тепло для населення в Ірпінській ОТГ наразі залишаться такими, як і були. Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

На розгляд виконкому комунально-побутове підприємство «Теплоенергопостач» винесло проєкт рішення про корегування тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для трьох категорій споживачів:  населення, бюджетних установ та інших споживачів (наприклад, юридичних осіб). Однак після пропозиції міського голови Олександра Маркушина категорію «населення» виключили з проєкту рішення.

«Я вважаю, що на сьогодні це недоцільно. Був карантин, люди були без роботи – у них просто немає фізично коштів за це платити. Більш того, на позачерговій сесії Ірпінської міської ради ми звернулися до керівництва держави з проханням скорегувати тариф на газ. Якщо вони нас почують, то подорожчання тепла не буде й надалі», – зазначив мер.

Відтак, згідно з рішенням виконкому, тариф на тепло для бюджетних установ та інших споживачів (юридичних осіб) зріс із 1724,02 грн/Гкал до 2096,38 грн/Гкал.

За словами директора КПП «Теплоенергопостач», у попередній тариф на тепло була закладена ціна газу в розмірі 4300 грн за кубічний метр. Зараз же комунальне підприємство платить за кубометр газу вже 6200 грн.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!