Реклама

TVBOY розповів фанатам про поїздку в Ірпінь та Бучу

TVBOY розповів фанатам про поїздку в Ірпінь та Бучу

Відомий італійський вуличний художник TVBOY опублікував відео про свій візит до України. Зокрема, митець побував в Ірпені та Бучі, де залишив свої стріт-арт роботи.

«Лише побувавши в Україні, я по-справжньому зрозумів силу та відвагу цих людей. Як данину пам’яті жертвам цієї війни я залишив знак свого проходу вулицями Києва, Бучі та Ірпеня. Кожен день новий мурал»,- зазначив художник у своєму дописі y Фейсбук.

Як відомо, TVBOY зобразив дівчинку із військовослужбовцем та голуба на уцілілих стінах Будинку культури, а також хлопчиків-футболістів у синьо-жовтих футболках — на пошкоджених стінах підтрибунних приміщень стадіону «Чемпіон» в Ірпені.

У Бучі на пам’ять від художника залишилися графіті дівчинки із дорожнім знаком «Cтоп», дівчинки, що малює знак миру, бабусі, що зшиває прапори України та Євросоюзу.

Справжнє ім’я 42-річного всесвітньовідомого вуличного художника TVBOY — Сальваторе Бенінтенде. Родом він із Палермо. Однією з найвідоміших його робіт є мурал, що зображує російського диктатора за ґратами, у помаранчевій робі з кайданками на руках. Він розміщений у Барселоні на площі Sant Jaume біля мерії.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!