Реклама

Тисячі вікон від Global Empowerment Mission встановлені у Приірпінні

Тисячі вікон від Global Empowerment Mission встановлені у Приірпінні

Майже 4 тисячі віконних конструкцій уже встановила на Київщині некомерційна організація Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Фондом Говарда Г. Баффетта (HGBF). Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Як пояснив очільник області, домовленість про встановлення віконних конструкцій на суму 1 млн дол. із засновником GEM Майком Каппоні відбулася наприкінці травня поточного року.

І хоч чимало вікон було змінено на Київщині коштом державного бюджету, мешканців і міжнародних донорів, обсяг руйнувань настільки великий, що і досі це питання є актуальним.

На даний час вже проведені роботи на суму 750 тис. дол. Зокрема, йдеться про Гостомель, Бородянку, Бучу. Масштабно проєкт реалізується і в Ірпені.

«Йдеться про монтаж майже у 300 приватних будинках та на 141 багатоповерховому об’єкті. Наразі вже встановлено майже 1300 віконних конструкцій та понад 1700 панелей. GEM також оперативно долучається до заміни вікон на об’єктах, пошкоджених окупантами під час останніх атак російського агресора», – розповів Руслан Кравченко. 

Начальник Київської ОВА подякував компанії GEM за допомогу, адже такі приклади співпраці дозволяють економити колосальні бюджетні кошти та спрямовувати їх на інші проєкти з відновлення Київщини.

«Це приклад ефективної співпраці та реалізації спільної мети – повертати українців до їхніх осель», – додав він.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!