У Бучі на залізниці чоловіка вдарило струмом

У Бучі на залізниці чоловіка вдарило струмом

На залізничній станції Буча на Київщині чоловік дістав ураження електричним струмом, повідомляє Ірпінський міський відділ Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Подія сталася сьогодні зранку – повідомлення про неї надійшло до оперативно-диспетчерської служби о 10:53. Свідки, які телефонували на пульт зв’язку, розповіли, що чоловік отримав удар струмом, коли піднявся на вагон-цистерну, що стоїть на прийомно-відправному пункті залізничної станції.

Прибувши на місце події, рятувальники за допомогою мотузки зняли постраждалого з цистерни та передали лікарям екстреної медичної допомоги. Чоловік перебуває в реанімаційному відділенні Ірпінської центральної міської лікарні в тяжкому стані.

Нагадаємо, в першій декаді вересня в Коцюбинському 14-річний школяр виліз на вантажний вагон і в результаті ураження електрострумом дістав опіки 60% поверхні тіла. Наприкінці того ж місяця 17-річний хлопець потрапив у реанімацію з опіками 45% тіла внаслідок удару струмом на залізничному мосту в Ірпені.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Ірпінська громада взяла участь у форумі «Стратегія регіонального розвитку: синергія бізнесу, влади, освіти»

Сьогодні, 14:47

Детальніше
Ірпінців запрошують на зустріч з питань патронатного виховання дітей

Сьогодні, 14:17

Детальніше
Ліцеї та гімназії Ірпінської громади отримали нові підручники, - Управління освіти і науки ІМР 

Сьогодні, 12:52

Детальніше
Сапер, викладач, заступник директора ліцею та депутат: аналіз декларації Михайла Лакея

12 Jun 20:18

Детальніше
Сьогодні з російського полону повернувся житель Ірпеня Юрій Загура

12 Jun 19:27

Детальніше
У Бородянському відділенні поліції встановили меморіальну дошку на честь загиблого поліцейського Юрія Чабаха

12 Jun 18:04

Детальніше
Пожежники Київщини отримали допомогу з Бельгії (відео)

12 Jun 15:29

Детальніше
В Ірпені представили виставку живописця Валентина Негреска (відео)

12 Jun 13:45

Детальніше
В Ірпені та Бучі викрили діяльність нелегальних гральних закладів, - БЕБ України

12 Jun 13:35

Детальніше
Ірпінська громада отримала другий сертифікат про очищення одного гектара землі від вибухонебезпечних предметів

12 Jun 11:16

Детальніше
Їхав до Ірпеня, щоб віддати свої автівки теробороні: на міжнародному фестивалі презентували фільм про розстріл цивільного на Київщині

12 Jun 10:41

Детальніше
Всі новини