У Коцюбинському ухвалили бюджет на 2021 рік (відео)

Майже 112 мільйонів гривень – за ці гроші житиме Коцюбинське (Київщина) у 2021 році. Саме такий бюджет затвердили депутати на другій сесії селищної ради. Рекордну суму (майже половину бюджету) – 55 млн грн – виділили цього разу на освіту.

Сергій Даніш, Коцюбинський селищний голова:
«Ми передбачили збільшення фінансування педагогічного колективу в школах, передбачили підвищення заробітних плат у садочках. Зараз починаємо проєкт добудови школи. Закінчуємо дитячий садочок, який давно розпочали. Думаю, що в цьому році його закінчимо – гроші закладено».

Світлана Гончарук, спеціаліст фінансового управління Коцюбинської селищної ради:
«У нас нова програма харчування дітей: у дошкільних закладах збільшено видатки на харчування, збільшено вартість харчування з 30 до 40 грн, у загальноосвітніх школах для початкових класів (перших – четвертих) додатково будуть гарячі сніданки, які теж будуть фінансуватися з селищного бюджету».

У пріоритетних видатках – і розвиток медицини селища.

Сергій Даніш:
«Дуже великі плани в медицині. Будемо теж піднімати їм заробітні плати, будемо утримувати лікарів, щоб до нас ішли саме спеціалісти. І заплановано розвиток нашої амбулаторії на цей рік».

У новому бюджеті передбачили також  кошти і на водогін та каналізацію, яких роками очікує приватний сектор. За словами селищного голови, вже з весни розпочнуться відповідні роботи по вулиці Шевченка. На підмогу місцевому бюджету в покращенні благоустрою селища відгукнулася й область.

Сергій Даніш:
«Ми з областю домовились, і вже передбачено в бюджеті фінансування нового тротуару з освітленням, з велодоріжкою до Кільцевої дороги від вулиці Пономарьова».

Загалом, зазначають депутати, бюджет, який прийняли на сесії, дозволить селищу активно розвиватися й надалі.

Ігор Рожанський, голова бюджетної комісії Коцюбинської селищної ради:
«Бюджет збалансований, соціально спрямований. Бюджет прийняли на 2021 рік, вітаю громаду!»


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!