У Коцюбинському відбулася п’ята сесія селищної ради (відео)

У Коцюбинському відбулася п’ята сесія селищної ради. Розпочали з офіційного привітання новообраних керівників управлінь, відділів та структур. Далі перейшли до порядку денного.

Ухвалили рішення про виділення 250 тисяч гривень  матеріальної допомоги на реабілітацію дітей з інвалідністю, онкохворим і хворим на цукровий діабет. Також виділили 284 тисячі, які надійшли з області, на безкоштовний інсулін для хворих на цукровий діабет.

Юлія Главацька, секретар Коцюбинської селищної ради:
«Приблизно в суботу вже люди зможуть приходити в аптеки зі своїми рецептами й отримувати ці препарати. Аптека на Доківській, 5 і на Доківській, 14. Це саме та аптека, яка знаходиться біля “Нової пошти” та при в’їзді в “Атлант”».

Крім того, депутати виділили 300 тисяч гривень для новоствореного комунального підприємства, яке буде виконувати функції управлінської компанії та обслуговувати житлові будинки селища.

Петро Пушанко, заступник Коцюбинського селищного голови:
«Буде розрахунок тарифу, щоб він, у першу чергу, був економічно обґрунтований, але щоб він і не був завищений, щоб це не вдарило боляче по кишенях мешканців будинків».

А ще депутати проголосували за продовження оренди приміщення Ірпінському центру первинної медико-санітарної допомоги. Тож Коцюбинська амбулаторія на вулиці Пономарьова, 6/2 продовжить працювати у звичному режимі.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!