Реклама

У Михайлівці-Рубежівці оголосили конкурс на створення символіки села

У Михайлівці-Рубежівці оголосили конкурс на створення символіки села

Староста Михайлівки-Рубежівки Ірина Кравчук оголосила про початок конкурсу на створення кращої символіки села Михайлівка-Рубежівка. Кожен охочий може запропонувати власне бачення гербу та логотипу для Михайлівки-Рубежівки.

«Більшість великих і маленьких громад України мають свої герби, логотипи, гімни, які презентують їх досягнення та цілі. Михайлівка- Рубежівка не має своєї офіційної символіки. Саме тому мною було ініційовано розробку такої символіки для нашого старостинського округу. Мова йде про офіційний герб та логотип. Вже сьогодні стартує конкурс на розроблення та затвердження наших основних символів. Впевнена, що ця робота об’єднає митців, освітян, місцевий бізнес, корінних мешканців і тих, хто віднедавна тут мешкає, дітей, молодь і старше покоління. Бо в таких символах закодоване минуле, сьогодення і майбутнє. Маємо усі разом долучитися до створення герба та логотипа», — зазначає Ірина Кравчук.

Для участі у конкурсі потрібно подати саму конкурсну роботу, короткий опис ідеї ескізу або тексту у довільній формі та інформацію про учасника, копію паспорту, письмову згоду на обробку персональних даних, контактний телефон. Заявки можна подавати на електронну пошту: [email protected].

Конкурс проходитиме у чотири етапи. Перший — подача заявок, другий — громадське обговорення конкурсних робіт, третій — засідання конкурсної комісії з визначення переможців, та заключний четвертий — затвердження офіційної символіки рішенням сесії Ірпінської міської ради.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті Ірпінської міської ради.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!