У центрі Ірпеня відкрилась ветеранська кав’ярня (відео)

В Ірпені на площі Шевченка відкрили першу в місті кав’ярню «Ukrainian Military Coffeе». Особлива вона тим, що учасники бойових дій отримуватимуть знижку 50%. А все через те, що власник кав’ярні – і сам ветеран війни.

Андрій Медведко, власник кав’ярні, учасник АТО:
«Це, можна сказати, соціальний проєкт, тобто це не просто продаж кави – просто варити каву мені нецікаво. Мені цікаво популяризувати ветеранську справу, позитивний образ ветерана, показувати, що ветерани можуть відкривати бізнес, що він може бути красивий, якісний і так далі».

Наразі це друга така кав’ярня в Україні. Першу Андрій відкрив у Києві. Каже, що має багато побратимів з Ірпеня, тому вирішив пригощати їх смачною кавою і тут. А разом із тим – популяризувати патріотизм та підтримувати військових на фронті.

Андрій Медведко:
«Ми популяризуємо також і національні ідеї, у нас певна література, диски продаються. Робимо, звісно, знижки всім ветеранам, частину чайових передаємо на фронт; також ми продаємо пакетовану каву, з неї теж 10% ми віддаємо на потреби армії – вони бувають дуже різні».

Проєкт «Ukrainian Military Coffeе» – це яскравий приклад того, що після війни життя не закінчується. Навпаки, воно може бути ще більш яскравим і успішним.

Олександр Животовський, учасник АТО:
«Ветерани не закінчились, вони є, вони серед нас. На жаль, чомусь так трапилось, що слово “атошник” має якесь негативне забарвлення, а такі проєкти допомагають показати, що ветерани – це нормальні, успішні люди, які здатні досягати цілей, які здатні попри локдаун, навпаки, розширятися, відкривати новий бізнес і досягати успіху. Це дуже важливо в наш час».

Антон Головенко, депутат Ірпінської міської ради, учасник АТО:
«Я дуже позитивно ставлюся до таких подій, коли ветеранський бізнес розширюється, коли хлопці не бояться й відкривають власні справи. Ми маємо сьогодні знову гарний приклад, коли відкрилась у нас чудова ветеранська кав’ярня. Тож я закликаю всю громаду підтримати ці проєкти, тому що це не тільки патріотично, але ще й, як я собі бачу, буде якісно і смачно».

На двох кав’ярнях Андрій Медведко зупинятися не збирається і планує створити цілу ветеранську мережу.

Андрій Медведко:
«Розширюватись – це наші плани, це не остання наша кав’ярня. Я думаю, ми будемо розширятись далі. У нас стоїть мета – побудувати нормальну ветеранську кавову мережу. Ще у нас є плани відкриватись у Львові та інших містах».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Маркушин і Карплюк обговорили з главою Комітету регіонів Євросоюзу участь ЄС у відбудові Ірпеня (фото)

Сьогодні, 12:39

Детальніше
Ірпінь відвідав Президент Індонезії Джоко Відодо (відео, фото)

Сьогодні, 10:53

Детальніше
Річард Бренсон готовий допомогти відбудувати «Мрію»

Сьогодні, 09:47

Детальніше
Оркестр поліції Київщини феєрично виконав у центрі Ірпеня «Червону калину» (відео)

29 чер 18:43

Детальніше
Гостомель відвідав засновник британської корпорації «Virgin Group» Річард Бренсон

29 чер 16:19

Детальніше
Олександр Маркушин і глава Європарламенту відкрили в Брюсселі фотовиставку «Зруйнований, але нескорений Ірпінь»

29 чер 15:24

Детальніше
Загроза не минула: місцева влада Київщини та відомі артисти закликали остерігатися мін і снарядів (відео)

29 чер 14:09

Детальніше
Французькі громади допоможуть відбудовувати Ірпінь (відео)

29 чер 12:38

Детальніше
Всі новини