Реклама

Учень з Ірпеня кращий знавець географії серед дев’ятикласників України

Учень Ірпінської школи № 12 Дмитро Тарасьонок з легкістю може зробити те, чого не можуть інші, наприклад, розпізнати типи хмар за їх зовнішнім виглядом і визначити, чи скоро піде дощ. Він переміг тридцятьох конкурентів на Всеукраїнській олімпіаді з географії і визнаний найкращим знавцем цього предмету серед дев’ятикласників.

Дмитро Тарасьонок, учень  Ірпінської ЗОШ №12

«Це була дуже тривала підготовка ми з жовтня дуже багато готувалися, займалися кожних вихідних по декілька годин. Я приходив у школу, готувався з учителем, розповідав мені про такі речі, які взагалі в школі не проходять. І за рахунок цього вдалося отримати результат».

Одним із практичних завдань серед трьох тестових груп на Олімпіаді  було – розпізнати мінерали та гірські породи і назвати їх застосування в господарстві.

Дмитро Тарасьонок, учень  Ірпінської ЗОШ №12

«Це були такі гірські породи, які мені було дуже легко визначити. Це були – граніт, графіт, кам’яне вугілля і мармур».

Дмитро Тарасьонок розділяє свою перемогу на двох зі своїм учителем географії Олегом Горовим, який до речі, визнаний найкращим знавцем географії на обласному етапі всеукраїнського конкурсу серед вчителів.

Олег Горовий, учитель географії ЗОШ №12

«Найголовніше в підготовці було саме бажання учня працювати. Ми буквально з ним працювали починаючи з жовтня і закінчуючи тим самим днем, коли він поїхав до Миколаїва. Тобто, це є довга, тривала робота, яка дала результат».

Дмитро Тарасьонок, учень  Ірпінської ЗОШ №12

«Ця перемога дуже мотивує мене. Мотивує надалі мене брати участь в таких змаганнях, далі вивчати цю науку. Тому що географія – велика наука і дуже цікава для мене».

Учитель каже, що предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність. Олег Горовий хвалить усіх учнів класу. Каже, що всі розумні і це, мотивувало його на додаткові зусилля у підготовці одного з них до Олімпіади. А диплом першого ступеня, який здобув Дмитро Тарасьонок — перший в історії олімпіадних перемог школи.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!