«Україна молода» розповіла про соціальний проєкт інформагентства ITV

Photoeditorsdk Export 2021 03 03t163618.813

Щоденна інформаційно-політична газета «Україна молода» розмістила новину про соціальний проєкт «Життя. Війна. Життя» інформаційного агентства ITV (м. Ірпінь). Основу проєкту складають короткометражні монологічні історії українських військовослужбовців, які проходять реабілітацію в ірпінському центрі «Next Step Ukraine».

Проєкт започаткований наприкінці 2020 року. За цей час журналісти підготували 5 відеороликів, у яких ветерани війни розповідають про себе до та після поранення, а також показують, як відновлюються в реабілітаційному центрі «Next Step Ukraine».

«Next Step Ukraine» – це перший реабілітаційний центр в Україні, створений волонтерами за американськими стандартами. Лікування для бійців тут відбувається на абсолютно безкоштовній основі.

Проєкт «Життя. Війна. Життя» був створений інформагентством на підтримку благодійного фонду «Відродження захисників України». У кожному ролику ITV представляє історію одного військовослужбовця, труднощі після поранення та мотивацію, з якою бійці тренуються, аби повернутися до здорового життя.

Під кожним відео розміщені реквізити благодійного фонду, куди кожен охочий може зробити свій маленький внесок для підтримки військовослужбовців.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!