Університет фіскальної служби очолила Валентина Унинець-Ходаківська

Photoeditorsdk Export 2021 05 06t174039.816

Виконувачкою обов’язків ректора Університету державної фіскальної служби України призначено Валентину Унинець-Ходаківську. Про це повідомила пресслужба вишу.

Колективу УДФСУ нову керівницю представили міністр фінансів України Сергій Марченко та державний секретар Мінфіну Дмитро Самоненко.

«Валентина Унинець-Ходаківська – сучасний менеджер, кваліфікований фінансист, радниця ректора з міжнародної співпраці Верхньосілезького економічного університету імені Войцеха Корфантего в Катовіцах (GWSH, Польща), представниця GWSH в Україні, має великий досвід управлінської діяльності в закладі вищої освіти, зокрема на посадах декана фінансового факультету, заступника проректора. Кандидат економічних наук, доцент. Нагороджена подяками Державної податкової служби України, відмінник освіти України», – зазначається в повідомленні.

На думку міністра, Валентина Унинець-Ходаківська в майбутньому зможе ефективно працювати й на посаді ректора нового Державного податкового університету.

В. о. ректора УДФСУ у зверненні до колективу повідомила, що найближчим часом має бути розроблена й обговорена Стратегія розвитку вишу до 2030 року, підготовлені проєкти для участі в наукових та освітніх програмах, подані заявки на гранти.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!