Уряд посилив карантинні заходи

photoeditorsdk-export - 2020-03-30T100256.892

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу міністра охорони здоров’я Іллі Ємця щодо посилення карантинних заходів через епідемію коронавірусу. Відповідне рішення було прийняте на позачерговому засіданні уряду 29 березня, повідомила сьогодні пресслужба МОЗ.

Прийнята постанова передбачає, що на осіб, які мали контакт із хворим на коронавірусну хворобу або хворіють на COVID-19 та не потребують госпіталізації, покладається обов’язок дотримуватись режиму самоізоляції.

Особи, які відвідували країни чи регіони з місцевою передачею вірусу (відповідно до ситуаційних звітів ВООЗ), підлягатимуть обсервації (ізоляції) протягом 14 днів із метою недопущення занесення нових випадків хвороби на територію України.

Обласні та Київська міська державні адміністрації мають забезпечити облаштування спеціальних закладів для організації обсервації, транспортування до них осіб, що їй підлягають, а також медичне спостереження за ними.

Крім того, постанова передбачає, що до 5 квітня Міністерство цифрової трансформації України повинно розробити та впровадити Електронний сервіс для проведення моніторингу дотримання режиму самоізоляції та обсервації.

Нагадаємо, за даними на вечір 29 березня, в Україні виявлено 475 випадків COVID-19, з них 10 — летальні.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!