Уродженка Ірпеня Ірина Терлецька зібрала у США для допомоги землякам понад пів мільйона гривень

Imgonline Com Ua Bigpicture Rjzhsfshkrs8

Уродженка Ірпеня Ірина Терлецька – нині голівудська режисерка й стилістка – разом із однодумцями вже зібрала у США понад пів мільйона гривень для постраждалих від війни ірпінців та українських воїнів. Про це повідомляє сайт «44».

«Раніше Ірина Терлецька займалась благодійністю й допомогою хворим діткам, а з початком війни відразу почала новий напрямок діяльності – допомогу рідному місту Ірпінь. Дівчина організувала благодійний тур містами США, котрий зараз триває», – зазначає видання.

Тур стартував із міста Чикаго, де 5 червня відбувся благодійний вечір із аукціоном «Ірпінь – рідне місто».

«Вдалось зібрати 334050 грн, із яких 259050 грн було відправлено на допомогу 43 сім’ям, котрі найбільше постраждали від російського вторгнення в  місті Ірпінь. Решта коштів була направлена на підтримку ЗСУ. Ініціативу Ірини Терлецької, а саме благодійний аукціон “Ірпінь – рідне місто”, підтримали чимало українських та американських артистів: Міка Ньютон, Василь Бондарчук, Іванна Мелай та багато ін. Співведучим вечора був зірка команди КВН «V.I.P. Тернопіль» Віктор Гевко», – розповідає сайт.

Серед гостей вечора було багато представників української діаспори зі штату Іллінойс, партнери заходу, журналісти. У ході аукціону різні компанії виставляли лоти на продаж. Так, один із тортиків українського бренду «Mary Berry» було продано за 1500 доларів.

«Я рада, що благодійний аукціон «Ірпінь – рідне місто» вдався. Вдячна  Богу та кожному, хто був причетний до збору», – зазначає Ірина.

У рамках благодійного туру серед іншого Ірина разом із подругою й колегою Ольгою Банарь організували б’юті-дні в Лос-Анджелесі.

«Ми з подругою-стилісткою вийшли працювати в салон, зробили афіші про збір коштів, що всі гроші будуть направлені на допомогу моєму рідному місту Ірпінь, і просто робили свою роботу якнайкраще. Ми робили укладки, стрижки та інші зачіски, і таки змогли зібрати навіть більше, ніж планували», – розповідає Ірина. За її словами, подібні акції плануються й надалі.

Загалом на сьогодні вдалось зібрати 563490 грн і допомогти 78 сім’ям. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!