Реклама

У Бучі сухостій загрожує безпеці мешканців

Пересуватися по вул. Революції у Бучі небезпечно. Над дорогою нависла висока суха сосна. Дерево вирвало із землі буревієм ще 11 березня. Верхівка зачепилася за крону дерева навпроти і дивом не впала.

Ірина Долгова, мешканка Бучі:
«Цією дорогою я ходжу кожен ранок і кожен вечір. Під час бурі тут сипалися дерева, то трішечки щось прибрали, але зараз над головою висить таке, що страшно пройти».

Ірина Григорівна звернулася до журналістів після марного очікування допомоги від відповідальних осіб. Ні комунальні служби, ні місцева влада на цю ситуацію не реагують.

Ірина Долгова, мешканка Бучі:
«На цю ситуацію ніхто не реагує. Виходить так, якщо тобі впало на двір, то ти заплатиш — тобі приїдуть і його знімуть. А якщо воно отак собі висить над дорогою – то хай собі висить, поки не впаде, нікого не вб’є».

Місцеві кажуть, що такі випадки в Бучі – непоодинокі.

Ірина Долгова, мешканка Бучі:
«І це тільки один із епізодів, що в нас висять дерева над вулицями. А дуже багато в нас дерев і над вулицею Яснополянською, і далі – на вулиці Революції, і на Рози Люксембург дерева висять, ніхто ними не займається. Сухостій не знімається! Тільки вітер трохи подув, як чуєш, що дерева падають. Сухостій забирається тільки біля начальства та хазяїв, а по дорозі – ніхто нічого не бачить. Вчора проїхала машина по Яснополянській, а за нею дерево рухнуло. Отаке робиться».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!