Реклама

В Ірпені діятиме Ресурсний центр підтримки створення та діяльності ОСББ

92772 Osmd Sobitie.com .ua

В Ірпені відкриють Ресурсний центр підтримки створення та діяльності ОСББ. Про це журналістам Інформаційного агентства ITV повідомив голова Громадської спілки «ОСББ Ірпінь» Руслан Шевчук.

«Ресурсний центр підтримки створення та діяльності ОСББ – це громадська спілка, основним завданням якої є підтримка діяльності ОСББ в Ірпені. Кожен, хто хоче створити ОСББ, зможе звернутися у Ресурсний центр, де отримає відповідну консультаційну підтримку. Для цього у нас є відеоматеріали, брошури. Окрім цього, у вже створених ОСББ виникають проблеми, які ми теж зможемо допомогти вирішити. Тобто, ми надаватимемо будь-які консультації», — розповів Шевчук.  

Для розміщення Ресурсного центру громадська спілка «ОСББ Ірпінь» отримала в оренду комунальне приміщення на пільгових умовах по вул. Миру, 10. За словами Руслана Шевчука, наразі там розпочали внутрішнє облаштування офісу.

«Хочемо зробити так, щоб цей центр став гідним осередком руху ОСББ у нашому місті. Зараз ми починаємо внутрішнє облаштування приміщення. Хочемо подякувати Товариству «Відважних», які не залишили без уваги наше звернення стосовно допомоги і придбали будівельні матеріали для ремонту. Окремо хочемо подякувати Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) за підтримку у створенні Ресурсного центру ОСББ у місті Ірпінь. Якщо хтось теж хоче допомогти нам з облаштуванням Ресурсного центру підтримки ОСББ — телефонуйте (098)489-55-23. Будь-яка допомога не буде зайвою», — додав Шевчук.

Ресурсний центр в Ірпені планують відкрити в середині серпня. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама