В Ірпені ініціювали челендж зі збору допомоги для людей з інвалідністю

Photoeditorsdk Export (92)

Депутат Ірпінської міської ради від партії «Нові Обличчя» Антон Головенко, директорка міського Територіального центру соціального обслуговування Діана Бондар та колектив центру ініціювали челендж зі збору благодійної допомоги, приурочений до Міжнародного дня людей із інвалідністю. Про це депутат розповів на своїй сторінці у фейсбуці.

«3 грудня у світі відзначається день людей з обмеженими фізичними можливостями. Я впевнений, що у кожного з нас є такі люди у житті. Це може бути сусідка по під’їзду чи колега по роботі. Можливо, у вас є родичі з інвалідністю. Про когось ми чули зі стрічки новин у фейсбуці. Ми їх знаємо і по можливості допомогаємо, хто чим може. Але є категорія людей з інвалідністю, яких ми не знаємо і не бачимо. По суті, вони один на один зі своєю проблемою. Цих людей знає наш Територіальний центр соціальної допомоги і в межах можливості підтримує їх. Тож саме до 3 грудня ми разом з директором Терцентру Діаною Бондар та її дівчатами закликаємо громаду приєднатись до челенжу з допомоги людям із інвалідністю. Ви можете купити продукти харчування, засоби гігієни чи щось від себе і доставити до Терцентру, щоб дівчата розподілили всім і доставили в домівки потребуючим», – написав Головенко.

«Я передаю естафету допомоги нашим підприємцям, які завжди підставляли своє плече, колегам-депутатам та всім, кому не байдуже. Давайте зробимо всі разом круту справу!» – додав депутат.

Він зазначив, що допомогу для людей із інвалідністю потрібно передавати в Територіальний центр соціального обслуговування в будні з 9:00 до 17:00. Більше інформації можна отримати за телефоном (067)369-72-56 (Діана Бондар).

Нагадаємо, на початку вересня Діана Бондар започаткувала до Міжнародного дня людей похилого віку соціальний проєкт «Підтримаємо стареньких», у рамках якого збирали благодійну допомогу для літніх жителів громади.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!