В Ірпені молодь України та Азербайджану ділилася досвідом підприємництва (відео)

В Ірпінській міській раді відбувся міжнародний круглий стіл на тему молодіжного підприємництва. У ньому взяли участь гості з Азербайджану, підприємці з Івано-Франківська, Полтави та активна молодь Ірпеня.

Оксана Сулима, радниця Ірпінського міського голови з питань міжнародного співробітництва:
«Цей захід був організований для ірпінської молоді, яка цікавилася позитивним досвідом молоді України та Азербайджану в підприємництві».

Перспективні ідеї ірпінської молоді представила голова місцевої Агенції розвитку, депутатка міської ради Оксана Нечитайло. Вона розповіла про бізнес-можливості Ірпеня та презентувала програму «Платформа молодіжних ініціатив».

Оксана Нечитайло, голова Ірпінської агенції розвитку, депутатка ІМР від партії «Нові Обличчя»:
«Це проєкт, який направлений на створення в нашому місті Молодіжного центру. Він містить дві частини: спорудження будівлі Молодіжного центру креативних індустрій та проведення різноманітних тренінгів для наших школярів та студентів щодо фінансової грамотності».

Представник Азербайджану, молодий підприємець у сфері IT-технологій Азер Санілі розповів, як правильно поєднувати активний бізнес із не менш активним батьківством. Свою доповідь він представив у рамках міжнародної кампанії «Молоді батьки – молодіжне уповноваження».

Азер Санілі, підприємець, директор компанії «Start It»:
«Я є одним із тренерів цього проєкту для молодих підприємців і молодих батьків. Я думаю, що такі проєкти мотивують молодь і допомагають їй зламати лід, щоби почати свій бізнес».

Круглий стіл відбувся у форматі питання – відповідь у дружній, жвавій атмосфері. Особливо корисним він був для молодих людей, які тільки планують відкривати власну справу.

Наталія Семенова, учасниця круглого столу:
«Це проєкт, який підтримує в емоційному плані й також дає нові ідеї, якщо ти хочеш відкрити свою справу чи започаткувати якийсь стартап. Це дуже крута організація, я дуже рада, що сюди потрапила».


Підписуйтеся на
 Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!