В Ірпені на вулиці Університетській готують приміщення для нової амбулаторії (відео)

В Ірпені на вулиці Університетській навпроти парку «Центральний» триває капітальний ремонт приміщення майбутньої амбулаторії сімейної медицини. Це буде вже сьома амбулаторія, відкрита в місті за останні п’ять років, і перша в цьому районі.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Це буде найбільша амбулаторія сімейної медицини. Вона обслуговуватиме локально цей мікрорайон. Квадратура її буде понад 250 метрів. Плануємо її відкрити в цьому році на День Незалежності нашої України».

Амбулаторія працюватиме в комунальному приміщенні. Його передав місту забудовник у рахунок пайової участі. Приміщення повністю перепланували під медичний заклад: установили блочні перестінки, облаштували вентиляційну систему і вже розпочатий монтаж систем електропостачання.  Директор «первинки» Андрій Левківський каже – амбулаторія буде облаштована за найсучаснішими підходами і вимогами.

Андрій Левківський, директор Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги:
«Маємо чотири кабінети сімейної медицини, два – для педіатрів, кабінет маніпуляційний, старшої медичної сестри, кімнату відпочинку персоналу, реєстратуру, просторий холл. Тобто перепланували повністю під амбулаторію сімейної медицини з двома входами».

За словами Андрія Левківського, нова амбулаторія зможе обслуговувати близько 15 тисяч мешканців регіону.

                                                                                                
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!