В Ірпені організовують бізнес-школу для підлітків

*** Royalty Free Special Pris *** Happy Young Students Studyin

Громадська організація «Переселенці Криму та Донбасу» в партнерстві з Благодійною організацією «Фундація добрих справ» організовує на базі ірпінського Громадського центру по роботі з внутрішньо переміщеними особами бізнес-школу для підлітків «Енергія змін», у якій навчатимуть основ підприємницької діяльності.

Навчання безкоштовне, до нього зможуть долучитися хлопці й дівчата з Ірпеня та Бучі віком 12–15 років, які мріють про власний бізнес. Заняття відбуватимуться впродовж січня-лютого 2022 р., їх будуть проводити викладачі та місцеві підприємці у формі дискусій, тренінгів, бізнес-ігор, квестів.

Презентація проєкту та організаційні збори відбудуться 3 січня. Зареєструватися на навчання можна до 30 грудня 2021 р. включно. Запрошення на презентацію прийде зареєстрованим учасникам на адресу електронної пошти.

«Сім’ї ВПО та інших соціально незабезпечених категорій всі кошти витрачають на задоволення базових потреб і не мають грошей на додаткове навчання дітей. Можливість отримати бізнес-навички для цих підлітків – шанс підвищити самооцінку, повірити в себе, розкрити свої таланти і реалізувати їх у знайомих для себе умовах. Тому пріоритет у відборі учасників курсу буде надаватися дітям із соціально незабезпечених категорій», – зазначають організатори проєкту.

Діти з родин, які належать до пільгових категорій населення, навчатимуться безкоштовно.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!