Реклама

В Ірпені почали відновлювати пошкоджений фасад міської бібліотеки

В Ірпені почали відновлювати пошкоджений фасад міської бібліотеки

В Ірпені почали ремонт фасаду міської бібліотеки імені Максима Рильського. Його було пошкоджено вибухом російського снаряду у березні минулого року. Про це інформує керівниця відділу культури, національностей і релігій ІМР Євгенія Антонюк.

Восени минулого року у бібліотеці замінили знищені вибухом вікна та полагодили дах, а зараз взялися за відновлення фасаду.

«Бібліотека Ірпеня вже давно, крім основних своїх функцій, успішно виконує роль культурно-освітнього простору, мистецької вітальні, центру розвитку та творчості мешканців різного віку. Крім того, бібліотека завжди є відкритою для втілення різноманітних громадських ініціатив, успішно працює як коворкінг, стала прихистком для колективу відділу культури після знищення Центральний будинок культури місто Ірпінь . Будівля бібліотеки також є окрасою нашої центральної площі», — зазначила Євгенія Антонюк.

Варто нагадати, що зараз в Ірпінській міській бібліотеці імені М. Рильського проходить виставка робіт відомого ірпінського художника Владислава Задворського. Ірпінці та гості міста можуть відвідати її до 15 липня.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!