Реклама

В Ірпені Почесна варта НГУ проведе флешмоб з військовим оркестром

В Ірпені Почесна варта НГУ проведе флешмоб з військовим оркестром


23 березня Навчально-спеціальний батальйон — Почесна варта НГУ спільно зі зведеним  оркестром  військових частин  3027 та 3030 проведе флешмоб, присвячений 5-й річниці створення Національної гвардії України.

Флешмоб пройде у Києві, Ірпені та Вишгороді.

26 березня Національній гвардії України виповнюється 5 років. Вона є однією з основних складових сектору безпеки та оборони України — сил, які стоять на захисті українського народу, державності, незалежності та цілісності України, – говориться в релізі Почесної варти НГУ.

Історія Нацгвардії розпочалася за умов складної суспільно-політичної ситуації у державі. Тоді, у березні 2014 року, до складу нового військового формування увійшли близько 500 добровольців з Майдану та військовослужбовців внутрішніх військ, які з перших днів приймали участь у антитерористичній операції на сході країни.

Тож з нагоди 5-ти річного ювілею НГУ військовослужбовці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка у Києві та Київській області проведуть флешмоб -показовий виступ спеціального батальйону Почесної варти в супроводі військового оркестру. У виступі гвардійці  продемонструють глядачам своє вміння будувати фігури та виконувати стройові елементи. 

Час проведення виступів:

О 10:00 Михайлівська площа, м. Київ

О 12:00 Центральна площа, м. Ірпінь

О 15:00 площа Шевченка, м. Вишгород

Акредитація журналістів проходитиме 22 березня з 12:00 до 18:00 за телефоном: (097)-812-18-31 Олександра.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!