В Ірпені поновлюють дорожні борти (відео)

Працівники «УЖКГ «Ірпінь»» оновлюють дорожні борти. Складно повірити, що ще 6 років тому їх не фарбували – в місті практично не було дорожньої розмітки. А після створення дорожньої служби у 2015-му міські дороги заграли яскравими барвами.

Дмитро Сухомлин, заступник директора КП «УЖКГ «Ірпінь»» із питань благоустрою міста:
«Починаємо фарбувати саме дорожні бордюри. Починаємо з основних, центральних вулиць і поступово переходимо на другорядні вулиці».

Процес фарбування бортів дещо складніший, ніж фарбування пішохідних переходів чи осьової лінії – адже їх оновлюють двома фарбами, а в машинку для нанесення розмітки можна залити лише один колір. Тому така робота виконується у два етапи. У машинку вміщується 30 літрів фарби. Цього вистачає на 20–30 хвилин безперервної роботи.

Євгеній Вуйчак, майстер дорожньо-експлуатаційної дільниці КП «УЖКГ «Ірпінь»»:
«Коли закінчуємо повністю профарбовувати борти жовтим кольором, тоді змінюємо колір – у даному випадку на білий – щоб повністю профарбувати всю вулицю в різних кольорах».

Фарбування бортів – останній етап поновлення дорожньої розмітки в місті. Комунальники планують завершити його до кінця літа. Тоді ж, перед початком навчального року, ще раз пофарбують пішохідні переходи.

Дмитро Сухомлин:
«Перед початком навчального року будуть поновлюватися ще раз пішохідні переходи саме в місцях, де знаходяться садки і школи. Тому що це безпека руху дітей і пішоходів, наших мешканців».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!