В Ірпені працюватиме громадський велопрокат «Bikenow» (відео)

Взяв і поїхав. Уже весною в Ірпені на Київщині почне працювати громадський велопрокат «Bikenow». Загалом у місті з’явиться від 200 до 300 велосипедів, якими зможуть користуватися всі охочі. Про це домовилося керівництво Ірпеня з виконавчим директором компанії Андрієм Смикаловим.

Андрій Смикалов, виконавчий директор компанії «Bikenow»:
«Ми, компанія “Bikenow”, займаємося громадським велопрокатом у місті Києві. У нас наявні в даний момент 2000 велосипедів. На весну планується, десь у березні-квітні (вже укладений контракт із китайцями), завезення ще 2000 велосипедів. У звязку з цим ми прийняли рішення про розширення зони обслуговування».

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Домовилися про початок співпраці, про визначення майданчиків по місту Ірпеню для встановлення цих велосипедів. Вони будуть, скоріш за все, у парках, на набережній і, звичайно, десь у районі водоканалу, тому що там – доріжка до Києва».

Вартість велопрокату доволі доступна. Розблокування велосипеда коштуватиме 5 гривень і кожна хвилина користування – 50 копійок. Також можна придбати вигідні абонементи на місяць чи весь сезон.

Андрій Смикалов:
«Людина встановлює додаток “Bikenow”, підв’язує свою платіжну картку, реєструється; списується 5 гривень – для підтвердження того, що це не фейкова людина. Поповнює рахунок на 100 гривень – і користується додатком постійно».

Зараз Ірпінська міськрада спільно з компанією «Bikenow» готує перелік місць, де будуть встановлюватися майданчики велопрокату. Долучитися до обговорення і вказати свої побажання можна на фейсбук-сторінці Ірпінського міського голови Олександра Маркушина. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!