В Ірпені провели інноваційний урок для вчителів (відео)

Поки ірпінські школярі на канікулах, за парти сіли вчителі. На базі школи №2 для них організували майстер-клас із використання мультимедійного комплексу з інтерактивним сенсорним модулем «Camtouch». Таке сучасне обладнання місто закупило для всіх шкіл Ірпеня.

Олександр Маркушин: 
«У нас завдання – наших дітей зацікавити, щоб вони хотіли вчитися. Ми повинні рухатися в цьому напрямку. Тобто однозначно ми будемо на наступний рік закладати кошти в бюджет і докуповувати, щоб (мультимедійні комплекси) були якщо не в кожному класі, то постаратися, щоб їх було багато».

На думку освітян, такі комплекси в першу чергу необхідні при вивченні природничо-математичних дисциплін.

Олег Білорус, керівник управління освіти і науки Ірпінської міської ради:
«Останнім часом саме природничо-математичний цикл страждає від того, які можливості мають учителі, щоб якісно донести інформацію (шляхом проведення відповідних дослідів, наявності відповідного обладнання і т. ін.) для засвоєння належним чином учнями матеріалу».

Для двох освітніх закладів – академічного ліцею та школи №13 – таке мультимедійне обладняння закупили ще в минулому році. Там учителі вже встигли оцінити його ефективність. Кажуть, за  допомогою цього комплексу вдається не лише зацікавити учнів до предмету, але й заохотити їх почути вчителя. І якість знань учнів помітно зросла.

Іван Козак, учитель історії Ірпінської школи №13:
«Учні краще засвоюють інформацію, учень може навчатися граючись, тому що ми можемо проводити просто в класі різноманітні змагання між учнями. Ми можемо їм ширше показати більшу кількість наочності й постійно тримати учня в тонусі під час уроку».

Освоювати нові технології та робити свої уроки ще цікавішими готові й учителі інших шкіл Ірпеня.

Олег Горовий, учитель географії Ірпінської школи №12:
«Зараз у нашій школі встановлюють такий комплекс – відповідно, ми, звичайно, будемо працювати з цими технологіями для того, щоб покращити успіхи наших дітей».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!