В Ірпені провели тренінг із комерційної медіації

photoeditorsdk-export - 2020-01-21T113450.351

У Центрі підтримки підприємництва «I-Smart» в Ірпені на Київщині провели семінар-тренінг «Комерційна медіація: суть і переваги». Про це повідомляється на сторінці центру у фейсбуці.

Тренінг провела медіаторка та юристка мережі «Crowe LF Ukraine» Конюль Гасанова. Як зазначається в повідомленні, на заняття «прибув сам гуру у сфері оподаткування: президент Асоціації податкових консультантів, керівник податкового комітету Торгово-промислової палати України Дмитро Михайленко, який активно включився в живу дискусію».

«У бізнес-середовищі нерідко виникають конфлікти, які мають деструктивний характер і руйнують величезні компанії, відносини, які будувалися роками тощо. Судовий порядок вирішення таких спорів не завжди прийнятний: адже сторони прагнуть якомога швидше і без зайвого шуму вирішувати будь-які конфлікти, бо всі піклуються про свою репутацію. Чи є якась ефективна і приваблива альтернатива? Так, є – комерційна медіація!» – зазначається на сторінці «I-Smart».

У ході семінару його учасники дізнавалися про те, що таке комерційна медіація і медіація взагалі, про переваги й недоліки комерційної медіації порівняно з іншими способами вирішення бізнес-конфліктів, про медіаційну процедуру; розбирали максимально наближені до реальних бізнес-конфліктів кейси.

«Надалі ми плануємо висвітлювати нюанси податкової реформи у світлі останніх подій, зокрема у зв’язку з прийняттям нашумілого законопроєкту №1210», – повідомили в Центрі підтримки підприємництва.